1 / 1

Web Tasarım Ve Geliştirme

Web Tasarım Ve Geliştirme
web-site-ve-tasarim

Web sitesine sahip olmak yapacağınızın işin sadece bir parçasıdır. Profesyonel olması gerekiyor. Çekici olması gerekiyor. Ama en önemlisi, çalışması gerekiyor. Profesyonel ekibimiz, her boyuttaki işletmeye web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

ARGE DİJİTAL, web sitelerinde yalnızca güzel bir tasarım sunmaya değil, müşterilerinize aradıkları bilgileri veren düzenlere de odaklanır. Kuruluşunuzun veya işinizin, sağladığınız hizmetlerin kolayca anlaşılmasını sağlar.

STRATEJİ SÜRÜŞ TASARIMI

Harika görünen web siteleri oluştururuz, hazırladığımız web siteleri ziyaretçisini müşteriye dönüştürmeye ve sizi başarıya hazırlamaya yardımcı olacak bir stratejiye sahiptir.

İŞLETME GELİŞTİRME

En son teknikleri, trendleri ve araçları kullanarak WordPress web siteleri ve özel yazılım web siteleri oluşturuyoruz. ARGE Dijital olarak web sitesi ile işimiz bittiğinde içeriğinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

SORUMLU WEB SİTELERİ

Müşterilerinizin büyük bir kısmı web sitenize akıllı telefonlarından ulaşmaktadır. Sizin için öze olarak tasarlanan Web siteleriniz birçok cihaz türünde sorunsuzca görünmek için oluşturulmuştur.

Web Tasarım ve Geliştirme Sürecimiz

Şirketiniz hakkında her şeyi bilmek istiyoruz! Projenin ilk aşamasında örnek aldığınız ve beğendiğiniz siteleri, sahip olduğunuz siteleri ve daha fazlasını anlatmaya çalışırız. Daha sonra başlangıç ​​aşamasını planlıyoruz.

WEB tasarımlarında asıl eğlence burada başlıyor. Birinci aşamada verdiğiniz bilgileri kullanarak ARGE DİJİTAL olarak, tam size göre özel bir tasarım oluşturmak için çalışmaya başlarız. İncelemeniz ve girişiniz için ana sayfanın tam sayfa başlangıç sayfasının yanı sıra renk, tipografi ve örnek içeriklere sahip olacaksınız. WEB tasarım bir iş birliğidir. Bu yüzden ne düşündüğünüzü duymak istiyoruz. Tüm süreç boyunca geri bildirimlerinizi almak istiyoruz.

Tasarımınızı onaylandıktan sonra, şimdi sıra hayalinizdeki siteyi oluşturma zamanı. Tamamladığınız konsepti alıp, çalışan bir web sitesine dönüştürmek için çalışmaya başlarız. WEB siteniz tamamlandığında test etmek için size özel bir URL sağlıyoruz. Tüm cihazlarınızda test etme, tüm bağlantıların ve düğmelerin çalışıp çalışmadığını kontrol etme şansınız oluyor. Aynı zamanda görüntüleri ve içerik düzenini belirlediğiniz gibi olup olmadığından da emin olmanızı sağlıyoruz.

Bir web sitesi, her sayfada içerik yüklenene kadar tamamlanmış sayılmaz. İçerik her web sitesi için çok önemlidir. WEB sitenizde belirlediğiniz içeriklerinizi alarak her sayfaya yerleştiriyoruz. Böylece harika görünecek ve okunması kolay bir web sitesine sahip olmuş olacaksınız.

Test ettiğiniz, onayladığınız web sitenizi artık müşterilerinizin hizmetine açma zamanı gelmiştir. Bu son aşamada tüm teknik çalışmaları yapıyor (Sunucunuza verilerin yüklenmesini, sitenizin canlı hale getirmesini ve gerekli tüm hata ayıklama işlemlerini gerçekleştirilmesi.) Bu aşamada web sitenizin Google’de aramalarında da nerede olduğunu da takip ediyoruz.

İstediğiniz Web site onayınızla yayınlandı. Ancak işimiz daha bitmedi. ARGE Dijital olarak işimiz aslında yeni başlıyor. Bir eğitim çalışması planlıyoruz. Böylece web sitenizi nasıl yöneteceğiniz ve tüm sorularınızı nasıl yanıtlayacağınız konusunda size yol gösteriyoruz. Bu aşamadan sonra sizinle destek seçeneklerini de planlıyoruz. Sitenizin gelişmesi için düzenli bakıma ve SEO desteğine de ihtiyacı olacaktır.

Bunların tamamı temel bir web sitesinin tasarlanması ve geliştirme süreciydi. SEO veya metin yazarlığı gibi diğer hizmetlerimizden biri için de bizden destek alabilirsiniz. Bu gereksinimler farklı aşamalarda uygulanacaktır.