WHATSAPP BİZİ ARA

Markalaşma, müşterilerin işletmeniz hakkında nasıl hissettiklerini belirler ve doğru yapıldığında her temas noktasında duygusal bir tepki ortaya çıkarabilir. Güçlü markalara sahip işletmeler, uzun vadede sadık müşterileri elinde tutar ve yeni kitlelere daha kolay hitap eder çünkü bu şirketlerin neyi temsil ettiğini zaten bilirler.

Tüm bunlar, işletmenizi çevrimiçi ortamda ve başka yerlerde etkili bir şekilde markalaştırmıyorsanız, pazarlama çabalarınızın önüne bazı büyük engeller koyduğunuzu söylemek içindir.

Markalama hizmetleri, ister sıfırdan bir marka kimliği oluşturmaları gerekse de temel mesajlarını ve şirket değerlerini etkileyici grafik tasarım yoluyla iletmenin daha iyi bir yolunu bulmaları gereksin, şirketlere mücadele edebilecekleri herhangi bir konuda yardımcı olabilir.

Markalaşmanın Önemi

Marka bilinci doğru ve dikkatli şekilde yapıldığında, sadık müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır. ARGE Digitalin marka bilinci oluşturma hizmetleri, yerleşik kuruluşların markalarını yeniden tasarlamalarına yardımcı olur ve gelecek vadeden işletmelerin marka vizyonunu hayata geçirmelerine yardımcı olur.

Ne Yapıyoruz?

ARGE Dijital Marka Oluşturma ekibi, basit logo tasarımlarından kapsamlı marka kılavuzlarına kadar, ihtiyacınız olan her türlü marka bilinci oluşturma hizmeti konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Markalaşma ve tasarım projeleri üzerinde çalışırken çok adımlı bir süreç izliyoruz. Her adım, hedeflerinizle uyum sağlaması ve marka için en iyi olanı vermesi için tasarlanmıştır. PPC ve SEO gibi diğer pazarlama alanlarındaki deneyimimiz, markayı nasıl şekillendireceğimiz konusunda doğru kararlar verme konusunda da bize bir avantaj sağlıyor.

  • Marka Keşfi

Bu ilk adımda, hedeflerinizi ve değerlerinizi anlamak ve tüm soruları yanıtlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

  • Pazar Araştırması

Bu adımda, hedef kitlenin nüanslarını anlamak için pazarı değerlendiriyoruz.

  • Rakip Araştırması

Ardından, rakiplerin neleri iyi yaptığına ve onlardan nasıl farklılaşabileceğinize ve hatta onları nasıl geride bırakabileceğinize bakıyoruz.

  • İşbirliği

Son olarak, vizyonunuzla uyumlu ve işiniz için en iyi performansı gösteren işler oluşturmak için müşterilerle birlikte çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Hedef kitlenizde yankı uyandırmak ve konumlandırma hedeflerinize daha hızlı ulaşmak için görsel marka kimliği malzemelerinizi geliştiriyoruz. Bu, web ve görsel kimlik yeniden markalamalarını tamamlamak için bir defaya mahsus görsel kimlik projelerini içerir.

Özel Tasarım Hizmetleri

Özel tasarım hizmetlerimizle markanızı yükseltin – her gün dış kaynaklı tasarım ve yaratıcı hizmetlerle yeni ve mevcut markaları destekliyoruz. Sürecimiz bir anket ve marka tasarım toplantısı ile başlıyor ve oradan doğrudan gereksinimlerinize göre tasarıma geçiyoruz.