WHATSAPP BİZİ ARA

Televizyon Reklam Hizmetleri

Televizyon ve reklam neredeyse eş anlamlıdır. Bugün TV izleme oranları on yıl öncesine göre farklı olsa da potansiyel müşterilerle iletişim kurmak için hala güçlü bir platform durumundadır. Televizyonlar, bugün restoranlardan spor salonlarına, kuaförden ve otobüs bekleme alanlarına kadar her yerde – ve ARGE Dijital olarak mesajlarınızın da orada olması için çözüm ortaklarımız ile çalışmaktayız.

Günümüzde pek çok insan hala geleneksel şekilde, yani programlar canlı yayındayken TV izliyor. Bununla birlikte Netflix ve Amazon gibi çevrimiçi uygulamalar ve hizmetler üzerinde de TV izlemeye devam ediyor. ARGE Dijital olarak, TV reklamlarınızı 21. yüzyıla taşımanıza yardımcı oluyoruz. Böylece müşterilerinizin gördüğü her yerde mesajınızın doğru iletilmesi için çalışmaktayız.

MAKUL FİYATLARLA PREMIUM YERLEŞTİRME

ARGE DİJİTAL olarak TV reklamlarınızın mümkün olan en iyi yerleşim ve reklam oranlarına sahip olmasını sağlıyoruz.

Radyo Reklam Hizmetleri

Müşteri tabanınız ister yerel ister ulusal olsun ARGE Dijital sunduğu radyo reklamcılığı ile mesajlarınızı onlara ulaşmasını sağlıyoruz. Radyo reklamları, dinleyicileri hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde potansiyel müşterilere dönüştürmektedir. ARGE Dijital’de çözüm ortakları ile radyo reklamlarının hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak için markanızla yakın işbirliği içinde çalışarak spotlarınızı yazar, kaydeder ve düzenlemektedir.

Radyo & TV reklam kampanyası başarıyla yürütüldüğünde, getirdiği işle kendini amorti etmektedir. Markanızın fark edilmesine nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek için bugün bizi arayın.