WHATSAPP BİZİ ARA

Geleneksel Medya Satın Alma

Geleneksel medya satın alma, TV ve radyoda yayın envanterinin yanı sıra reklam panoları ve basılı medya gibi diğer gerçek dünya envanterini satın almayı içerir. Geleneksel medya planlamada, içerikler için en iyi fiyatları almak için ilişkiler kurabilir ve medya temsilcileriyle pazarlık yapabilir.

Deneyimli medya satın alma ajansı olarak, markanızı ilgili bir kitlenin önüne çıkaracak ve kampanyanız için güçlü bir yatırım getirisi sağlayacak bir medya satın alma planı oluşturmak için gerekli deneyime ve ilişkilere sahibiz.

Sektör ilişkilerimiz sayesinde, müşterilerimiz için önemli ölçüde daha düşük maliyetlerle reklam envanteri sağlıyoruz.

Dijital Medya Satın Alma

Dijital medya satın alma, geleneksel medya satın almaya benzer ancak sosyal medya kanalları, arama motorları, web siteleri, bloglar ve daha fazla dijital platformlara odaklanır. Medya satın almanın iki biçimi benzer olsa da, bazı önemli farklılıklar vardır.

Dijital medyayı geleneksel medya satın alımından ayıran en önemli özeliklerden biri, reklam maliyetlerinin nasıl hesaplandığıdır. Geleneksel medya ile reklam alanı için sabit bir fiyat ödüyorsunuz. Buna karşılık, rekabet, optimizasyon ve hedefleme dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olarak maliyetler dijital medya ile dalgalanacaktır.

Özel Medya Satın Alma Çözümleri

Ortaklıklarımız ve ilişkilerimiz aracılığıyla, medya seçeneklerini doğrudan yayıncılara gitmekten daha düşük maliyetlerle topluyoruz. Medya satın alma planınız, tüm büyüme hedeflerinizle uyumlu olacak ve ayrıca yalnızca tam hizmet veren bir medya satın alma ajansının sunabileceği benzersiz seçenekler sunacaktır.

Medya Satın Alma Hizmetleri

  • Medya Satın Alma Stratejisi

Kampanyalarınızın erişimini en üst düzeye çıkarmak için uzman medya planlaması sağlıyoruz. Yönlerini planlamak ve optimize etmek için çeşitli rekabetçi sektörlerdeki markalarla birlikte çalışıyoruz. Bu, pazarlama giderlerini en üst düzeye çıkarmayı ve hedef kitlelerimize ulaşmak için etkili yeni yollar bulmayı içerir.

  • Dijital Medya Satın Alma

Başarılı bir dijital medya stratejisi, yaratıcı içeriğe, ağa, zamanlamaya ve yerleşime bağlıdır. Araştırma, tasarım ve kampanya optimizasyonu dahil olmak üzere özel dijital medya satın alma programları tasarlıyor ve tüm birincil dijital medya ağlarında medya satın alıyoruz.

  • Geleneksel Medya Satın Alma

Müşterilerimizi ileriye taşımak için doğrudan posta, TV, radyo ve baskı gibi kanallarda geleneksel medya satın alma hizmetleri sunuyoruz. Hedef kitlenizi ulusal ve bölgesel düzeyde hedeflemek için en iyi kanalları belirliyor ve geleneksel medya satın alma gereksinimlerinizi çözüyoruz.

  • Medya İçeriği Üretimi

Harika dönüşüm oranları elde etmek için yaratıcı, tasarım, video ve içerik üretmek deneyim ve en önemlisi doğru veri ve yorumlama gerektirir. Video için yaratıcı, kaynak yeteneğimizi tasarlıyor ve müşterilerimiz ve markaları için eksiksiz prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.