WHATSAPP BİZİ ARA
İÇİNDEKİLER

Kurumsal SEO, arama motoru sonuçlarında (SERP) yüksek rekabete sahip büyük kurumsal siteler için yapılmaktadır. Kurumsal SEO, firmaların SERP anahtar kelime sıralamalarının iyileştirmesi, uzun süreli hedefler için SEO stratejileri oluşturmaya kadar çeşitli zorluklar içermektedir. ARGE Dijital, firmaların ihtiyacı olan sonuçları elde etmelerini sağlayan kurumsal SEO hizmetleri sunmaktadır. 

Ancak Kurumsal SEO çalışması basit yazılsa da oldukça zor bir SEO çalışmasıdır. Buna rağmen Kurumsal SEO, firmalar için çok fazla fırsat sunmaktadır. 

Kurumsal SEO nedir?

Kurumsal SEO, arama hacmi ve rekabetin yüksek olduğu anahtar kelimelerde sonuç almak isteyen büyük firmalara ve sitelerine SERP için özel SEO stratejileri içermektedir. Kurumsal SEO hizmetleri sunan ARGE Dijital, firmalar için potansiyel sonuçlar sunan sıralaması zor olan anahtar kelimeler için arama motorları sonuçlarında en üst sıraları kazanma fırsatı sunmaktadır. Kurumsal SEO hizmetlerimiz size özel ve veriye dayalıdır. 

Kurumsal SEO hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmetlerine Ne Zaman geçilmelidir?

Geleneksel SEO çalışmalardan, kurumsal SEO çözümlerine geçmek birçok firma için büyük bir geçiştir. Çünkü kurumsal SEO hizmetlerine geçmekle firmanızın büyüdüğü ve daha büyük başarılara da ulaşma şansının olduğu söylenebilir.

Sektörünüzde büyümeye devam etmek ve SEO’nun size sunduğu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız, SEO hizmetlerinizi kurumsal SEO seviyesine yükseltmek mantıklıdır. Kurumsal SEO ile rekabet gücü yüksek sektör, ürün veya hizmet arama sonuçları için çalışmaya başlayabilirsiniz demektir.

Kurumsal SEO’nun Geleneksel SEO’dan farkı nedir?

Standart SEO stratejisi ile kurumsal SEO stratejisi arasındaki bazı temel farklar bulunmaktadır. Bunun için standart SEO çalışmasını kurumsal SEO çalışmalarından ayırmamız gerekmektedir.

SEO Stratejisi Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), web sayfalarının arama motorları sonuçlarında (SERP) daha üst sıralarda çıkmasını sağlamak için yapılan bir pazarlama stratejisidir. SEO, firmalar  ve siteler için oldukça hayati bir öneme sahiptir. 

Sahip olduğunuz web sitesi arama motorları sonuçlarında ilk sayfada değilse, istediğiniz dönüşüm değeri yüksek trafiğini elde etmeniz de pek mümkün olmayacaktır. SEO, günümüzde firma sahipleri için önerilen bir pazarlama stratejisidir. Küçük veya orta ölçekli (KOBİ) işletmelerin arama sonuçlarından yüksek dönüşümlü trafik almaları için SEO stratejisi yeterlidir.

Geleneksel SEO

 • Uzun kuyruklu anahtar kelimeleri hedefler
 • Düşük rekabet, yüksek değerli anahtar kelimelere odaklanır
 • Orta düzeyde bir finansal yatırım içerir

Kurumsal SEO stratejisi Nedir?

Kurumsal SEO, büyük şirketler için organik trafiği ve geliri artıracak SEO stratejilerine odaklanma sürecini tanımlar. Kurumsal SEO, genel SEO ile aynı amaca hizmet eder, “marka bilinirliğini artırmak, anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve dönüşüm oranını artırmak.”

Kurumsal SEO

 • Kısa kuyruklu anahtar kelimeleri hedefler
 • Yüksek rekabete sahip anahtar kelimelere odaklanır
 • Daha yüksek bir finansal yatırım içerir

Kurumsal SEO Fiyatları Ne Kadardır?

Kurumsal SEO için şirketler önemli miktarda yatırım bütçeleri ayırmaktadır. Kurumsal SEO fiyatları firmaya ve rekabete göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal SEO Hizmetleri Nelerdir?

Kurumsal SEO hizmetleri, aşağıdaki hizmetleri içermektedir:

 • Özel hesap yöneticisi ve SEO ekibi
 • Özel SEO stratejisi
 • Anahtar kelime araştırması
 • Web sitesi denetimi  ve dönüşüm analizi
 • Web sitesi metin yazarlığı
 • Anahtar kelime optimizasyonu
 • Video, resim, haber ve harita optimizasyonunu
 • Web sitesi denetim güncellemeleri veya düzeltmeleri
 • Raporlama
 • Sosyal medya stratejisi

 

Kurumsal SEO Hizmeti için Teklif Alın!

Kurumsal SEO Hizmeti için Teklif Alın!

ARGE Dijital’den kurumsal SEO hizmetleri hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim? Kurumsal SEO hizmetleri için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bize  online olarak ulaşabilirsiniz .

İlgili İçerikler