WHATSAPP BİZİ ARA
İÇİNDEKİLER

Marka bilinirliğinizi, takip ve hatta satışlarınızı nasıl artırmaya yardımcı olacağımızı keşfetmek için sosyal medya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sosyal medya gönderileri

İşletmeniz için oluşturulmuş benzersiz ve marka içi gönderilerle yeni takipçiler kazanın. Aynı zamanda mevcut takipçilerinizle etkileşim kurun. Her ay, özel sosyal medya uzmanınız sosyal medya hesaplarınız için çeşitli sayıda gönderi (planınıza bağlı olarak) oluşturur. Ekibinizin onayı olmadan hiçbir gönderi yayınlanmaz.

Özel görseller

Facebook, Instagram , LinkedIn, Pinterest ve daha fazla platformdaki kullanıcıların dikkatini çekmek için özel görseller hazırlarız. Özel sosyal medya uzmanınız, tasarım ekibimizle koordineli olarak, sosyal medya gönderilerinizin etkisini en üst düzeye çıkarmak tasarımlar hazırlamasına yardımcı olur.

Kapak ve profil fotoğrafı tasarımı

Özel kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafı tasarımıyla marka bilinirliğini artırın. Sosyal medya hesaplarınızda halihazırda profesyonel bir marka kapağı ve profil fotoğrafı varsa, özel sosyal medya uzmanınız bu görselleri sosyal medya için yeniden optimize edecektir.

Sosyal medya ağı kurulumu ve optimizasyonu

Optimize edilmiş sosyal medya hesaplarıyla sosyal medya pazarlama stratejinizi başlatabilirsiniz. Şirketiniz sosyal medyada yeniyse, özel sosyal medya uzmanınız işletmeniz için sosyal medya hesabı kuracaktır. Bu hesabın tam sahipliğini de şirketinize verecektir.

Sosyal medya hesabı denetimi

Özel sosyal medya hesap yöneticiniz tarafından kapsamlı bir sosyal medya hesabı denetimi gerçekleştirilir. Böylece işletmeniz için faydalı bir sosyal medya stratejisi oluşturur. Fİrmanız için rekabetçi bir strateji oluşturmak için geçmiş gönderilerinizi, yorumlarınızı, kullanıcı tepkilerini ve daha fazlasını gözden geçirir.

Marka itibar analizi

Özel sosyal medya uzmanınız tarafından yapılan marka itibar analizi ile markanızın dijital dünyadaki durumunu öğrenin. Varsa şirketinizle ilgili olumsuz yorumlar veya gönderileri belirleyen uzmanımız, sosyal medyaya da daha güvenilir bir itibara nasıl ulaşılacağınıza dair önerilerde de bulunacaktır.

Reklam yönetimi

Sosyal medya uzmanınız, kitle araştırmalarını ve ekibinizden gelen geri bildirimlerle özel reklam kampanyaları oluşturur. Agresif bir reklam stratejisi için sosyal medya reklam hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Derinlemesine rakip analizi

Özel sosyal medya uzmanınız tarafından ayrıntılı bir rakip analizi gerçekleştirilir. Rakiplerinizin sosyal medyadaki performansına ilişkin benzersiz ayrıntılara sahip olabilirsiniz. Rakip araştırmamızla, mümkün olan en iyi kampanyayı başlatmanıza yardımcı olabiliriz.

Özel sosyal medya hesap yöneticisi

ARGE Dijital ile iş ortağı olduğunuzda stratejiniz üzerinde özel bir sosyal medya hesap yöneticisiyle çalışırsınız. Uzmanlıklarıyla, işletmenizin sosyal medya ağlarında en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olurlar.

Günlük sosyal medya takibi

Özel sosyal medya uzmanınız, günlük hesap izleme yapmaktadır. Sosyal medya uzmanınız günlük olarak sosyal medya hesaplarınızı kontrol eder, işletmeniz için gönderilerin performansı ve etkileşimleri izler.

Sosyal Medya Hizmetimiz için Teklif Alın!

Sosyal Medya Hizmetimiz için Teklif Alın!

Sosyal Medya Reklamları

Aylık toplantılar

Kampanyanızın performansını arttırmak için her ay özel sosyal medya uzmanınızla görüşebilirsiniz. Toplantı sırasında, sosyal medya hesap yöneticiniz, stratejinizin getirisini en üst düzeye çıkarmak için kampanyanızdaki potansiyel optimizasyonlar ve iyileştirmeler hakkında detaylı bilgiler sunar.

Şeffaf aylık raporlar

ARGE Dijital ile sosyal medya stratejinizin performansı hakkında aylık bir rapor alırsınız. Sosyal medya uzmanınız aylık raporu sizinle birlikte inceler. Tüm raporlarımız yüzde 100 şeffaftır.

İlgili İçerikler