WHATSAPP BİZİ ARA
İÇİNDEKİLER

Dijital medya planlama ve satın alma modeli kısaca açıklamak gerekirse; Markalarınızın belirlediği kampanyaların dijital ortamlarda en uygun mecralarda doğru kitlelere ulaştırılma stratejisidir.

Böylece hedef kitlelere uygun belirlemiş olduğunuz “sosyal ağlar”, “yayınlar” ve “yayın çeşitleri”yle dijital ortamda markamızın performansı ve geri dönüşümleri yükseltilebiliniz.

Bizlerde AR-GE Dijital olarak deneyimli medya planlama ekibimizle bu zorlu süreçte bilgi ve deneyimlerimle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

MEDYA PLANLAMA

Birlikte çalışmaya başladığımız markalarımızın bizlerle paylaştığı briflerle ortaya çıkan stratejiyle müşterilerimizin hedeflerine uygun siteler ve yayın modellerini belirleyerek dijital medya planımızı uygulamaya geçiyoruz. Kampanyaların yayına başlamasından performansların raporlamasına kadar ki geniş bir ölçekte analitik değerlendirmelerle hedef kitlemizin kampanyaya olan ilgisini sürekli en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

MEDYA SATIN ALMA

Markalarımız için medya planları bir taraftan hazırlanırken bir taraftan da belirlenen bütçeler doğrultusunda hedef kitleye en etkili şekilde ulaşabilmek için mecralar ve yayıncılar objektif olarak seçilir. Bu süreçten sonra satın alma planlamaları müşterileriyle detaylı bir şekilde sunulur. Müşterilerimizin süreç sonunda vardığı kararları doğrultusunda oluşturulan dijital medya planlar hayata geçirilir.

RAPORLAMA VE ANALİZ

AR-GE Dijital uzmanları ve müşterilerimiz tarafından ortak belirlenen strateji doğrultusunda hayata geçen kampanyalar günlük, haftalık, aylık raporlar şeklinde ilgili birimlere iletilir. Raporlar doğrultusunda ortaya çıkan genel tabloya göre kampanyalar optimize edilir. Belirlenen süreçlerin sonunda kampanya hakkında müşterilere detaylı final raporları ve kampanya sürecinde neler yapıldığının özeti sunulur. Final değerlendirmesinden sonra bir sonraki dönem kampanyaları için de yol haritası belirlenir.

SEO Hizmetimiz için Teklif Alın!

SEO Hizmetimiz için Teklif Alın!

Teklif Al

“Dijital medya planlama ve satın alma” hizmetlerimizden faydalanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Siz de AR-GE Dijital ile onlarca marka ve yüzlerce projesi arasında hak ettiğiniz yeri alabilirsiniz….

İlgili İçerikler